یراق جم

بهترین یراق فروشی تهران

جهان به سرعت در حال تغییر است و این تغییر، زندگی بشر را شدیدا تحت تاثیر قرار داده است. مدرن شدن، پررنگ‌ترین ویژگی زندگی‌های امروز است که در تمام ابعاد، قابل مشاهده است. یکی از بارزترین ویژگی‌های مدرن شدن، اهمیت جزئیات و توجه به آن‌هاست. اهمیت جزئیات را می‌توان در سبک زندگی، خانه‌داری و حتی لباس پوشیدن افراد مشاهده کرد. بر خلاف گذشته که ساخت و چیدمان منزل وابسته به یک سری اصول کلی بود، امروزه توجه به جزئیات، سبک جدیدی را وارد زندگی‌ها کرده است. مهم‌ترین ابزار در خلق این سبک، ابزاری به نام یراق است، یراق به قطعاتی گفته می‌شود که در ساخت یا تکمیل قسمت‌های مختلف یک وسیله‌ بزرگ‌تر به کار می‌روند. استفاده آن‌ها بسیار گسترده است؛ بنابراین دسته‌بندی آن‌ها کار آسانی نیست. جذابیت استفاده از این ابزار سبب شده است که افراد همواره به دنبال بهترین فروشگاه و مرکز برای خرید آن باشند. تحول در زمینه خرید و فروش سبب شده است که شما در هر جای کشور که باشید، به راحتی به بهترین یراق فروشی در تهران دسترسی داشته باشید. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر درمورد انواع یراق، کاربرد آن‌ها و حتی بهترین مرکز خرید یراق، لطفا تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

یراق چیست و تاثیر آن بر آشپزخانه به چه صورت است؟

بهترین یراق فروشی در تهران

اگر به تاریخچه ایجاد واژه یراق برگردیم، متوجه خواهیم شد که در گذشته تنها به ابزار و وسایلی گفته می‌شد که به وسیله‌ فلز آهن تولید می‌شدند. ابزاری همچون نیزه، شمشیر، افسار، زین و …؛ اما با گذشت زمان و تحول در صنعت علم و تکنولوژی، معنا و مفهوم این اصطلاح نیز تغییر کرد. امروزه به هر ابزار کوچک و کاربردی که به وسیله آهن، فولاد، آلومینیوم، برنج و هر فلز دیگری ساخته شود، یراق گفته می‌شود. در عصر حاضر بیش‌ترین و مهم‌ترین استفاده از این ابزار در ساخت و تکمیل بسیاری از قسمت‌های خانه و به‌ویژه آشپزخانه است. به طوری که تمام درب‌ها، پنجره‌ها، کابینت، هود، کمد و هر قسمت دیگری از خانه را که مشاهده کنید، حتما یکی از این قطعات را خواهید دید. اهمیت استفاده از این ابزار به حدی است که یراق آلات آشپزخانه یکی از پرفروش‌ترین ابزار در یراق فروشی هستند.

یراق کابینت از دیگر ابزار متنوع و پرمصرف است که طیف گسترده‌ای دارد؛ به طوری که در هر آشپزخانه‌ای قابل مشاهده هستند. در واقع باید گفت که یراق مهم‌ترین قسمت کابینت است؛ زیرا نصب و مونتاژ آن بدون وجود این ابزار امکان‌پذیر نیست. علاوه بر کاربرد این ابزار در اتصالات، نصب و مونتاژ بسیاری از بخش‌های خانه، زیبایی یکی دیگر از نقش‌های مهم‌ آن‌هاست. به طوری که جذابیت و درخشندگی خانه و به‌ویژه آشپزخانه تا حد زیادی به وجود و استفاده از یراق وابسته است.

کاربرد یراق در زندگی روزمره

همانطور که گفته شد، کاربرد و استفاده از این ابزار بسیار گسترده است و در تمام بخش‌های زندگی نقش دارد. پیدا کردن وسیله‌ای که یراق در آن استفاده نشده باشد، کار بسیار دشواری است. از زمانی که بشر ذوب کردن آهن و سایر فلزات را فراگرفت، کار تولید یراق‌آلات نیز شکل گرفت و روزبه‌روز گسترش یافت. به میزان این پیشرفت، کاربرد آن نیز افزایش یافت. لباسی را که بر تن دارید، تصور کنید؛ زیپ، دگمه و هر قطعه کوچک فلزی که در آن به‌کار رفته باشد، در دسته یراق‌آلات قرار می‌گیرد. علاوه بر پوشاک و لباس، کیف و کفش از دیگر وسایل کاربردی هستند که به‌ کمک یراق‌ها تکمیل و تولید می‌شوند. اکسسوری‌ها و وسایل تزئینی که برای استایل خود استفاده می‌کنید و حتی انواع وسایل تزئینی که در منزل یا محل کار خود قرار می‌دهید، همگی کاربرد فراوان این ابزار را نشان می‌دهد، که برای تهیه آن ها باید از بهترین یراق فروشی در تهران خرید نمایید.

یکی دیگر از نکات مهم در این زمینه، توجه به لوازم آشپزخانه ایرانی است؛ به طوری که به هر قسمت از آشپزخانه که نگاه کنید، حتما یک قطعه یراق مشاهده خواهید کرد. درب و پنجره خانه از دیگر وسایل کاربردی در زندگی بشر است که ساخت و نصب آن‌ها شدیدا تحت تاثیر وجود این ابزار است. همه‌ لولاها، قفل‌ها، دستگیره‌ها و سایر بخش‌های درب و پنجره در این دسته قرار می‌گیرند. شاید یراق برقی دسته‌ای از این ابزار باشد که کم‌تر به آن توجه کرده‌اید. طیف وسیعی از محصولات برقی که استفاده می‌کنید، تحت تاثیر یراق‌آلات هستند. انواع کلید و پریز، قفل، ریموت، شارژر و … در گروه یراق‌آلات برقی قرار می‌گیرند. موارد ذکر شده تنها بخشی از کاربردهای مهم و وسیع این ابزار در زندگی هستند؛ به طوری که اگر در جزئیات زندگی خود دقیق شوید، متوجه نقش یراق در همه‌ بخش‌های زندگی خواهید شد.

نقش یراق‌آلات در تغییر سبک زندگی

بهترین یراق فروشی در تهران

واژه مدرن و سبک زندگی مدرن حتما به گوش همه‌ افراد آشناست. تغییرات گسترده‌ در سبک زندگی مردم در

 سراسر جهان سبب ورود این واژه به ادبیات شد. به طور کلی می‌توان گفت هر سبک جدیدی که از حالت سنتی و قدیمی خود متفاوت باشد، مدرن شناخته می‌شود. یکی از جنبه‌های زندگی مدرن، تغییر در سبک قدیمی و سنتی دکوراسیون و چیدمان منزل است. امروزه دیزاین خانه‌ها از اصول و قواعد جدیدی پیروی می‌کند که سبب می‌شود یک خانه در عین سادگی بسیار زیبا و شیک به نظر برسد. در گذشته یراق‌آلات بیش‌تر منحصر به یراق ‌آلات آشپزخانه بود و کم‌تر کسی به استفاده از این ابزار در سایر بخش‌های خانه توجه می‌کرد؛ اما در عصر حاضر، یراق کاربردی‌ترین وسیله برای طراحان و متخصصان دیزاین داخلی است.

با استفاده از این ابزار شما یک خانه شیک، مدرن، زیبا و در عین حال با امکانات بالا خواهید داشت؛ زیرا یراق‌ها سبب می‌شوند وسایل خانه شما کاربردی‌تر باشند. به طور مثال یراق کابینت را تصور کنید که تا چه اندازه می‌تواند به محیط آشپزخانه زیبایی ببخشد. علاوه بر آن، باز و بست کردن کابینت‌ها، مکان قرارگیری آن‌ها، کاربرد و تنوعی که دارند، همگی تحت تاثیر همین وسیله است. استفاده از یراق سبب شده است که فضای کوچک خانه کم‌تر دیده شود و استفاده از فضاهای مرده چندبرابر شود. استفاده از انواع نورپردازی‌ها، مکانیزم‌های جدید در باز و بست کردن درب‌ها، تجهیزات مختلف آشپزخانه، اکسسوری‌هایی همچون کشوهای مخفی و سطل‌زباله‌های توکار و … همگی نشانگر سبک زندگی مدرن با استفاده از یراق هستند.

انواع یراق کابینت

بهترین یراق فروشی در تهران

همانطور که گفته شد، یراق‌ها طیف بسیار گسترده‌ای دارند و همین امر سبب شده است که نقش و کاربرد آن‌ها در زندگی نیز بسیار زیاد باشد. از آنجا که بیش‌ترین نوع این ابزار را می‌توان در لوازم آشپزخانه ایرانی دید؛ بنابراین در ادامه به کاربردی‌ترین یراق‌های خانه و آشپزخانه و بهترین یراق فروشی در تهران خواهیم پرداخت. این یراق‌‌آلات عبارت‌اند از:

لولا کابینت

یکی از کاربردی‌ترین و پرمصرف‌ترین یراق‌آلات لولا هستند که در انواع درب، پنجره و کابیت مورد استفاده قرار می‌گیرند. لولا ها انواع مختلفی دارند و همین امر سبب می‌شود نوع اتصال آن‌ها نیز متفاوت باشد. برخی از لولاها با استفاده از 2 پیچ به صفحه متصل می‌شوند و برخی دیگر با استفاده از 4 پیچ. درمورد انواع مختلف آن‌ها باید گفت که برخی از آن‌ها ساده هستند، برخی آرام‌بند و برخی پمپی. نمونه‌های دیگر آن‌ها شامل لولا گازور توکار، لولا گازور ساده، لولا گازور پمپی، لولا گازور پمپی ساده و توکار، لولا گازور توکار کلیپسی و لولا گازور 180 درجه پمپی هستند. علاوه بر این، جنس یراق لولاها نیز با یکدیگر متفاوت است و می‌توان آن‌ها را به انواع آلومینیومی، سرنیزه‌ای، دوجداره و … تقسیم‌بندی کرد.

جک کابینت

جک‌ها از دیگر یراق‌های پرمصرف محسوب می‌شوند که بیش‌ترین استفاده آن‌ها در اتصالات و ساخت کابینت قابل مشاهده است. آن‌چیزی که سبب باز و بسته شدن درب کابینت می‌شود، جک است. جک‌ها نیز انواع مختلفی دارند که می‌توان به جک گازی، پمپی، آرام‌بند، معمولی و … اشاره کرد. پرطرفدارترین نوع جک، جک پمپی است که سبب می‌شود درب به آرامی و نرمی بسته شود. این مدل از جک‌ ها که به جک گازی نیز معروف هستند، بسیار کاربردی بوده و از آسیب دیدن به درب جلوگیری می‌کنند. از دیگر مزایای استفاده از آن‌ها این است که دوام بیش‌تری نسبت به نمونه‌های معمولی دارند و نصب آن‌ها نیز راحت‌تر است.

ریل کشو کابینت

ریل‌ها برای بازوبست کردن کشوها و همچنین درب‌های کشویی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نمونه از یراق به دو دسته ریل معمولی و ساچمه‌ای تقسیم می‌شود که ریل‌های ساچمه‌ای نیز خود انواعی دارند. ریل‌های ساچمه‌ای به دو دسته‌ دوتکه و سه‌تکه تقسیم می‌شوند و در سایز و اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند. از آنجا که کارکرد و حرکت ریل ساچمه‌ای بهتر از ریل معمولی است، قیمت آن‌ها نیز بالاتر است. روانی در حرکت، استحکام و دوام این مدل سبب شده است که بیش از نمونه معمولی مورد استفاده قرار گیرد؛ به همان نسبت تولید و عرضه آن نیز بیش‌تر است.

بهترین یراق فروشی در تهران

دستگیره درب و کابینت و کمد

این مدل از یراق‌آلات را می‌توان در هر خانه، اداره، مغازه و هر جایی که نیاز به دستگیره دارد، مشاهده کرد. دستگیره‌ها کاربرد گسترده‌ای دارند؛ اما بیش‌ترین استفاده آن‌ها در کابینت، درب و پنجره است. این محصول در مدل‌های بسیار متنوعی تولید می‌شود و نمی‌توان آن را به چند مدل خاص محدود کرد. تنوع دستگیره‌ها در طرح، رنگ، مدل، جنس و حتی نوع باز و بست شدن است. استفاده از این یراق بستگی به نوع نیاز و کاربرد شما دارد؛ بنابراین دستگیره را باید با توجه به مکانی که قرار است نصب شود، انتخاب کنید. چند نمونه از این یراق‌آلات عبارت‌اند از: دستگیره پلاک، روزت، توپی، ضربه‌ای و … .

انواع پیچ و سایزبندی آن

پیچ از آن دسته ابزاری است که همه شما با آن آشنا هستید و این آشنایی به دلیل مصرف بسیار زیاد آن در همه زمینه‌هاست. در واقع برای انجام هرگونه اتصالی به پیچ نیاز است. پیچ‌ها انواع مختلفی دارند و این تنوع هم از نظر جنس، سایز، طرح و رنگ است و هم از نظر نوع قرارگیری و استفاده از آن. از نظر جنس می‌توان آن را به انواع فلزی و پلاستیکی تقسیم‌بندی کرد. اگرچه یراق‌ها معمولا از جنس فلز هستند؛ اما پیچ پلاستیکی امروزه در صنعت کابینت‌سازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. دلیل این امر مقاومت پیچ پلاستیکی در برابر رطوبت و زنگ‌زدگی است. بر اساس کاربرد نیز این یراق به دو دسته معمولی و حرفه‌ای تقسیم می‌شود. پیچ معمولی همان نمونه قدیمی و سنتی است که برای اتصال به مهره نیاز دارد؛ اما پیچ حرفه‌ای یا خودکار به مهره نیاز ندارد و نوک آن همچون میخ تیز است.

قفل های توکار 

قفل‌ها برای چفت و بست کردن انواع درب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. حتما این مدل از یراق‌آلات را در درب حیاط، درب ورودی ساختمان، درب اتاق‌ها و سایر مکان‌هایی که نیاز به قفل شدن دارند، مشاهده کرده‌اید. این ابزار نیز انواع مختلفی دارد و با توجه به مکان و نوع قرارگیری آن تغییر می‌کند. تفاوت آن‌ها را می‌توان در طرح، مدل، سایز، جنس و حتی میزان امنیت و مقاومت آن‌ها دانست.

بهترین یراق فروشی در تهران

اکسسوری‌های آشپزخانه

اکسسوری کابینت آن دسته از یراق‌ آلات آشپزخانه است که خود زیرمجموعه‌های زیاد و متنوعی دارد. همه‌ تجهیزاتی که در آشپزخانه به شما کمک می‌کنند که از کابینت و فضای آشپزخانه خود نهایت استفاده را ببرید، در گروه یراق اکسسوری قرار می‌گیرند. این طیف از ابزارها بسیار متنوع بوده و استفاده از آن‌ها بستگی به سلیقه و هزینه شما دارد. برخی از این اکسسوری‌ها عبارت‌اند از:

بهترین یراق فروشی در تهران

تجهیزات کمدی اتاق

تجهیزات کمدی نیز یراق‌آلاتی هستند که تنوع بسیار زیادی دارند. تنوع این محصول سبب شده است که در تمام بخش‌های خانه مورد استفاده قرار گیرد. برخلاف موارد قبلی که بیش‌تر برای فضای آشپزخانه قابل استفاده بودند، این محصول در همه جای خانه کاربرد دارد. این یراق را می‌توان شامل انواع رگال‌ها، کشوها، باکس‌ها، پایه‌های سقفی، جا شلواری ریلی، جا کفشی ریلی، جای کمربند و کروات، سبد البسه چرک و … دانست. مهم‌ترین و کاربردی‌ترین یراق‌آلات کمدی عبارت‌اند از:

گاز بدون صفحه برای روی سنگ

اجاق گاز از دیگر یراق‌آلات مهم و کاربردی در هر خانه است که دارای مدل‌های گوناگونی است. به طور کلی می‌توان این وسیله را به سه دسته‌ استیل، شیشه‌ای و ترکیبی از این دو تقسیم‌بندی کرد. کیفیت این محصول بیش از هر چیز به جنس یراق مورد استفاده در آن بستگی دارد. به این صورت که اگر استیل خالص باشد، حتما قابلیت ضد زنگ دارد و اگر شیشه باشد، بهتر است که جنس آن نشکن باشد. توجه به این موارد به شما کمک خواهد کرد که محصولی باکیفیت و ماندگار داشته باشید. از آنجا که گاز یک وسیله پرمصرف در خانه‌هاست، یراق‌ آن را حتما باید از فروشگاه‌های مطمئن خریداری کنید.

هود آسانسوری در سایز مختلف

هود از دیگر ابزار مهم در آشپزخانه است که اهمیت آن در خانه‌های کوچک و آپارتمانی بیش‌ از سایر خانه‌هاست. دلیل آن را می‌توان در بسته بودن فضا و کوچکی محیط این خانه‌ها دانست. با این اوصاف جنس یراق‌آلات مورد استفاده در هود اهمیت زیادی دارد؛ زیرا هرچه کیفیت آن‌ها بالاتر باشد، کارایی و مقاومت هود نیز بیش‌تر خواهد بود. هودها نیز همچون سایر ابزار در طرح‌ها و جنس‌های مختلف تولید می‌شوند و این مسئله سبب تنوع در قیمت آن‌ها شده است. هود زیرکابینتی، هود مورب، هود شومینه‌ای، هود جزیره‌ای، هود تلسکوپی و … از انواع مختلف هودها با یراق متفاوت هستند.

بهترین یراق فروشی در تهران

درب پروفیل فریم لس

بعد از لوازم آشپزخانه ایرانی، بیش‌ترین و متنوع‌ترین یراق‌ها را می‌توان در زمینه تولید درب مشاهده کرد. این تنوع با تولید درب و پنجره‌های دوجداره گسترده‌تر و متنوع‌تر شد. تنوع در این محصول علاوه بر زیبایی و کاربردی که به همراه داشت، سبب شد که زیباسازی دکوراسیون نیز چندبرابر شود. یراق‌آلات این ابزار را به طور کلی به چند دسته می‌توان تقسیم کرد که عبارت‌اند از:

علاوه بر موارد گفته شده، انواع قفل‌ها، دستگیره‌ها، سیلندر درب، لولاها و … نیز جزو یراق‌آلات درب و پنجره محسوب می‌شوند که از تنوع زیادی در طرح، رنگ و جنس برخوردار هستند.

بهترین یراق فروشی در تهران

فروشگاه اینترنتی یراق‌آلات جم

آنچه درمورد دنیای متنوع و گسترده‌ یراق‌ها گفته شد، حتما این سوال در ذهن مخاطب ایجاد می‌شود که بهترین یراق فروشی در تهران کدام است و باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ بدون شک برای مشتریان و مصرف‌کنندگان، تنوع و کیفیت از مهم‌ترین ویژگی‌های این ابزار است؛ بنابراین فروشگاهی که بتواند این محصول را در طرح‌ها و مدل‌های متنوع و همچنین جنس‌های باکیفیت ارائه دهد، قطعا در اولویت است. تغییر در سازوکار خریدوفروش سبب شده است که افراد در هر مکان و زمانی که هستند، بتوانند به راحتی از طریق خرید اینترنتی به همه‌ شهرهای کشور دسترسی داشته باشند. این مسئله سبب شده است که ما فروشگاه یراق آلات جم را به عنوان بهترین یراق فروشی در تهران به شما معرفی کنیم. این فروشگاه با 12 سال سابقه درخشان و موفق در زمینه فروش انواع یراق‌آلات توانسته است به خوبی رضایت مشتریان خود را جلب کند. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این فروشگاه، علاوه بر تنوع و کیفیت در محصولات، داشتن یک تیم جوان، حرفه‌ای و با انگیزه است که به خوبی نیاز مشتری را شناسایی کرده و در جهت رفع آن اقدام می‌کنند.

در فروشگاه اینترنتی یراق جم، مجموعه‌ای از برندهای خارجی و ایرانی به همراه عکس و توضیحات لازم وجود دارد که بهترین شرایط را برای خرید مشتریان فراهم کرده است. شما به راحتی می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت این فروشگاه از تیم مشاوران حرفه‌ای آن‌ها کمک گرفته و مطمئن‌ترین خرید را داشته باشید. تضمین قیمت و کیفیت از دیگر ویژگی‌های فروشگاه اینترنتی یراق جم است که این مسئله سبب شده است مشتریان نهایت رضایت‌مندی را پس از خرید تجربه کنند. همچنین توجه کنید که تیم حرفه‌ای این فروشگاه، یراق خریداری شده از سمت شما را با نهایت دقت بسته‌بندی کرده و به شما تحویل می‌دهند. از آنجا که این فروشگاه به صورت تخصصی در زمینه یراق کابینت فعالیت دارد؛ بنابراین با خیال راحت می‌توانید برای خرید این محصول اقدام کنید. در نهایت ذکر این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که شما می‌توانید از انواع خدمات پس از فروش، از جمله نصب نیز در این فروشگاه بهره‌مند شوید.

بهترین یراق فروشی در تهران

یراق مهم‌ترین ابزار در خلق زیبایی و کیفیت

یراق به مجموعه ابزاری گفته می‌شود که در ساخت و تولید ابزاری بزرگ‌تر نقش دارد. این محصول معمولا به وسیله انواع فلزات تولید می‌شود و کاربرد زیادی در زندگی دارد. کاربرد آن در همه‌ بخش‌های زندگی از پوشاک گرفته تا ابزار مختلف خانه سبب شده است که به شکل گسترده و متنوعی تولید شود. مهم‌ترین استفاده از یراق‌آلات را می‌توان در انواع وسایل آشپزخانه، به ویژه کابینت مشاهده کرد. کارایی و مصرف زیاد این محصول سبب شده است که مصرف‌کنندگان همواره به دنبال یک مرکز مطمئن برای خرید آن باشند. به همین منظور ما فروشگاه اینترنتی یراق جم را به شما معرفی می‌کنیم که با داشتن 12 سال سابقه درخشان توانسته است به خوبی رضایت مشتری را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش یراق کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید